top of page

Hyasminbeauty

Hyasminbeauty İşletmecisi ve Moyra Nails İstanbul'un yeni  distrübitörü 

Est.Hümeyra Yasmin ; 

      Bize göre  bugüne kadar Protez Tırnak sektöründeki en önemli problem; Hiç Protez Tırnak yapmamış kişilerin Protez Tırnak malzemesi satması ve satın alanın ürünlerin , satış sonrası desteğinin bilgi eksikliğinden dolayı gereken şekilde yapılmaması sebebiyle, Protez Tırnağın bugüne kadar gereken değeri görmemesidir.

Protez Tırnak sektörünü çok hızlı değişmektedir, her gün çok yeni ürünler çıkmaktadır .Fakat bunların ülkemize geç gelmesi ve bu yeni ürünlerin kullanımını anlatacak yetişmiş eğitmenlerin olmaması sebebiyle Protez Tırnak çok fazla yaygınlaşamamaktadır.2013 yılında Hyasminbeauty kurduktan sonra, Protez tırnağı sadece bilinen  güzel görünümlü , süslü tırnaklar için değil, kozmetik kamuflaj amacıyla, özellikle tırnak yeme çözümünde, genetik tırnak hastalıklarının kamuflajında, tırnak kayıplarının giderilmesi gibi yepyeni alanlarda kullanımı yaygınlaştırmaya çalıştım. Hali hazırda özellikle tırnak kayıplarının giderilmesinde kendi geliştirdiği özel tekniğini kullanmakta ve geliştirmekteyim.

         Sayfamızdaki markaların  çok geniş ürün yelpazesi olup, bir Protez Tırnak teknikerinin ihtiyacı olacak tüm ürünlere sahiptir. Bu ürünlerin  hem kullanıcısı , hemde dağıtıcısı olmam benim için çok büyük bir avantaj. Çünkü oluşabilecek tüm sorunlarda müşterilere çözüm üretmek ve satış sonrası destekte daha avantajlıyım.

Başarılı bir Protez Tırnağın %50'sinin teknikerin yeteneğine % 50 'sinin ise malzemenin kalite ve dayanıklılığına bağlıdır

Kalitemiz, fiyatımız ve çeşitlerimizle vazgeçilmezlerin arasına gireceğiz

Sektöre hayırlı olsun.

bottom of page